SEKTÖRÜNDE LİDER ÜRETİCİ MATTEX

MATTEX DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Türkiye ve tüm Dünyaya madeni yağlar üreten Mattex Dış Ticaret A.Ş. Fabrikalarında pek çok markaya özel üretim yapılmaktadır. Aynı zamanda bu markaların pazarlama, satış, danışmanlık, gibi uluslararası anlamda operasyonları sürdürülmektedir.

Mattex Profesyonel üretim ekibi ve uzman arge kadrosu ile madeni yağ ve gres üretimini Gebze'de bulunan yılda toplam 200.000 ton üretim ve 75.000 ton hammadde depolama kapasitesine sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir. 450’den fazla ürünüyle otomotiv, sanayi, madencilik, tarım, nakliye ve inşaat ile denizcilik sektörlerinin her türlü madeni yağ ihtiyacına cevap veren Mattex, üstün kaliteli ürünleri, gelişmiş lojistik ağı, güçlü altyapısı ve uzun yıllara dayanan operasyonel hizmet deneyimi sayesinde en çok tercih edilen markalarla müşterilerinin hep yanında.

Signature
Andrew Shade
KAPALI TESİS 13000mt2
TÜM ALAN 11000mt2
ÜRÜN TÜRÜ 450+
TESLİMAT 5M lt +

MATTEX TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLEN EN VERİMLİ MADENİ YAĞLAR

Motor yağı üretmek yüksek teknoloji ve sürekli arge isteyen hassas bir süreçtir. Uzun ömürlü motor performansı için Mattex Teknolojisi ile üretilen markaları keşfedin. Mattex daima en iyiyi hedefleyen gelişime açık bir şirkettir.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İLE MATTEX FABRİKASI DIŞ TİCARET A.Ş

Mattex, Tüm Fabrikalarında ve üretim tesislerinde deneyimli, genç, dinamik kadrosu ve sahip olduğu uluslararası Kalite Sistem Belgeleri ile yüksek teknoloji üretime devam etmektedir. Pek çok araba fabrikasından doğrudan onay alan ürünleri ile Mattex bir dünya markasıdır.

Photo Processing

YENİLİĞİN ÖNCÜSÜ MATTEX

Photo Processing
Close Zoom